Vážení chovatelé, majitelé IC

S politováním Vás musíme informovat, že s ohledem na skutečnost,  že většina okolních zemí již dala Českou republiku na tzv. "červený seznam", tj. země s velkým rizikem nákazy COVID 19, je účast jakéhokoliv zahraničního inspektora možná pouze za předpokladu, že po návratu domů absolvuje minimálně 10ti denní karanténu.
Za těchto okolností je více než pochopitelné, že svou účast na plánovaných inspekcích bohužel zahraniční inspektoři byli nuceni zrušit.

S ohledem na výše jmenované potíže a skutečnost, že epidemiologická situace v ČR se den ode dne zhoršuje, stát omezuje veřejné i soukromé akce,  rozhodlo se vedení ICCR společně s RPK ICS CZ stávající plánované termíny svodů ve dnech 27.9. a 28.9. 2020 přesunout  na nejbližší možné termíny na jaře 2021.
Společně s Vámi budeme doufat, že tou dobou bude již situace okolo Covid-19 stabilizovaná.

V nutných případech, kde se jedná o koně, kteří potřebují zápis do plemenné knihy ještě v tomto roce a byli do 15. 9. 2020 řádně přihlášeni na některý ze zrušených svodů, bude záležitost řešena individuálně návštěvami hodnotitele v místě bydliště.

Vedení ICCR z.s. tato skutečnost velmi mrzí, nicméně žijeme bohužel v podivné době, kdy se velmi těžko dá předvídat nákazová situace a následná omezení s tím spojená.
Všichni, kdo měli koně na svody přihlášené, budou v nejbližších dnech kontaktováni vedením ICCR (ohledně plateb, registrací atd.)

Děkujeme za pochopení a přejeme pevní zdraví Vám, Vašim rodinám  i Vašim čtyřnohým přátelům

Bc. Barbora Jarešová
za tým ICCR z.s.