OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Číměř-farma Alpaka

 

Naam

Points

Premium

Eigenaar

Vader

Moeder

 

 

 

 

 

 

Hengsten volwassen

 

 

 

 

 

Machoo 0303129

147

1e Premie

Farma Strachovice

-

Kayleigh

GHR Alant's Lion Heart

147

1e Premie

Jana Živníčková

Alant vom Malvenhof

Lea 0810668

Falkon Brezový potok

146

STER

Věra Vintrová

Jack Brezový potok

Jackie Brezový potok 0710548

 

 

 

 

 

 

Hengsten 1 jaar

 

 

 

 

 

L'Ami ze Strachovice

144

1e VPremie

Farma Strachovice

Machoo 0303129

Lou DE 410 101 005801

Axel van Tinkerstal Foubert

141

2e VPremie

Ing. Vladimír Dřevo, PhD

Lexx van Tinkerstal Foubert

Nina van Tinkerstal Foubert

 

 

 

 

 

 

Merries / Stuten 1 jaar

 

 

 

 

 

Floe 1010779

138

2e VPremie

Jana Živníčková

Lord Kayne of the Owlish Fortress

Fenia 0910259

Isabelle ze Strachovice

136

2e VPremie

Farma Strachovice

Machoo 0303129

IJsselvlied's Mary

 

 

 

 

 

 

Merries / Stuten 2 jaar

 

 

 

 

 

Meadows Iggy

146

1e Premie

Thomas Ludvik

Meadows Selwyn

Medusha de Gorgone

Ginger von Cathleen

144

1e Premie

Thomas Ludvik

Black Shadow 02001299

Gorbatcha 0301571

GHR Alant's Lady Jocelyn

144

1e Premie

Farma Strachovice

Alant vom Malvenhof 

Lady Grace 0810670

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merries / Stuten 3 jaar

 

 

 

 

 

Noa 0810601

148

1e Premie

Ing. Sergej Kanajkin

Maestro 0201370

Brenda 0303211

Kelsey 0810602

145

1e Premie

Michaela Kvisová

Maestro 0201370

Molly  0711167

Artemis 201110638

135

3e Premie

Lenka Jansová

Condor van Heemstra

Angel Face ?

 

 

 

 

 

 

Merries / Stuten > 3 jaar

 

 

 

 

 

Gorbatcha 0301571

147

1e Premie

Thomas Ludvik

 

 

Jessie Go-Go

141

2e Premie

Vladimír Dřevo

Tossy Go-Go

Beauty 0403623

Mefista Irish Aster

140

2e Premie

Jaroslav Kostečka

Condor van Heemstra

Mystique (IRL)

Daywa Březový potok

140

2e Premie

Věra Vintrová

 

 

Aranka Březový potok

138

2e Premie

Miroslava Janotová

 

Jackie Brezový potok

 

 

 

 

 

 

Hengstveulens

 

 

 

 

 

Falcon 1110637 DAGWINNAAR

149

1e VPremie

Petr Andrys

Bas 0508140

Fanny  0710554

Sean of the Paradise

147

1e VPremie

Ing. Vladimír Dřevo, PhD

Gentle Dazzled Sun

Jessie Go-Go

 

 

 

 

 

 

Merrieveulens / Stutfohlen 

 

 

 

 

Blueeye Alpaka

149

1e VPremie

Thomas Ludvik

Lord Kayne o.t Owlish Fortress

Gorbatcha 0301571

Sunset Alpaka

149

1e VPremie

Thomas Ludvik

Lord Kayne o.t Owlish Fortress

Cruelle Deville 0910261

Lindsay of the Paradise

141

2e VPremie

Michaela Kvisová

Lord Kayne o.t Owlish Fortress

Clononeen Lenane

Berenika 201110639

140

2e VPremie

Pavel Kicherer

Condor van Heemstra

Luna van de Leendershof