OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jméno koně Body Ocenění Majitel Otec Matka
           
Hřebci 3 letí a starší        
Kenzo's Da Vinci
Best Of Day
151 1e Premie Ing. Michal Kopecký Kenzo's Hamilton Horse Copenhagens Gypsy Girl
           
Hříbata hřebci          
Dreamy van Irish Cob  141,5 2e VPremie Zuzana Svádová Meadows Selwyn Divine van Irish Cob Holland
           
Hříbata klisničky        
Lovely Grey of Balinka 147,5 1e VPremie Kamila Vidláková Axel van Tinkerstal Foubert Funny ze Sedmi Dvoru
Mia Grey of Balinka 147,5 1e VPremie Kamila Vidláková SD Don SD Mackenzie
Indila z Překrásného údolí 144 1e VPremie Lucie Šrůtková GHR Alant's Lion Heart Iwy of Irahanny
Hvězdička z Přeskak 142,5 2e VPremie Lucie Hlaváčková Machoo 0303129 Kometa  ze Sedmi Dvoru
Biancaneve 201610458 139,5 2e VPremie Michaela Koránová Machoo 0303129 Betsie 1010509
           
Klisny 3leté a starší        
Nigra of the Paradise  148,5 1e Premie Michaela Kvisová Yellito van Tinkerstal Foubert Nina van Tinkerstal Foubert
MyValintines Rose 148,5 1e Premie Alpaka Dobrá Voda s.r.o. Mustard Rabbit Mare
Bethany 201510459 147,5 1e Premie Martina Krutinová    
Diamonds Coco 147 1e Premie Christiana Langegger Lionel N.R.  
Black Sabath Alpaka 147 1e Premie Thomas Ludvik    
Dolly 201410125 146,5 1e Premie Alena Erbanová Gonty N.R. Elvis Mare N.R.
Bettie 1010510 146 STER MUDr. Jana Hlaváčková Jos van Tinkerstal Foubert Tina Turner 
Meadows Bee 201410554 145,5 1e Premie Soňa Procházková Seafield Stanley  0810099 Medusha de Gorgone
Vajén van Stoeterij Van Loo 145 STER Katerina Šímová Bart  0610234 Noeka  0610899
Brooke van de Gorterstraat 145 1e Premie John Barker Collin van de Gorterstraat Norah van de Gorterstraat
SD Mackenzie 201610463 144 1e Premie Kamila Vidláková SD Bruno SD Blueberry Girl
Fleur P. 201610445 142 2e Premie Soňa Procházková Meadows Selwyn Shakira 
WG Skye 201610465 141,5 2e Premie Lenka Fofova WG Flash WG Otty
Liffey of the Paradise 141 2e Premie Olga Barkerová Lord Kayne of the Owlish Fortress Clononeen Lenane
SD Minnie of Lukava 141 2e Premie Jana Drncová    
Iwy of Irahanny  140 2e Premie Lucie Šrůtková Lord Owen of the Owlish Fortress Irah van 't Prinsenhof
Kildangoue Emily  133,5 3e Premie Christiana Langegger    
Inanna van Tinkerstal Foubert n.n. 2e Premie Oldřich Bříza Yellito van Tinkerstal Foubert The Orphan van Tinkerstal Foubert
           
Valach          
Cloonduane Little Joe 144,5 1e Premie Veronika Janegová    
           
Klisny 1-2        
Jasmine of the Paradise 148,5 1e Premie Yvona Okáčová Axel van Tinkerstal Foubert Jessie Go-Go
Jasmine Bernadot 145 1e VPremie Daniela Podařilová Cillbarra Paddy 201310540 Megi 1010673
Blandy 201410455 144 1e Premie Michaela Koránová Machoo 0303129 Betsie 1010509
VS Miss Black 'N 'White Alvilda 143,5 2e Premie Monika Vodehnalová Lindholms Faetter Guf  Sandagers Beauty
Winter Březový potok 141,5 2e Premie Lenka Bradnová Oris Březový potok  Tequilla  0900155
Vintr Březový potok  141 2e VPremie Hana Kuklová Oris Březový potok  Daywa Březový potok
           
Hřebci 1-2 roky        
Benjamin of the Meadow Hill 142 2e VPremie MUDr. Jana Hlaváčková Axel van Tinkerstal Foubert Bettie 1010510
Bond 201610444 141,5 2e VPremie Michaela Koránová Machoo 0303129 Betsie 1010509
Lexx of the Paradise 139,5 2e VPremie Lenka Bradnová Axel van Tinkerstal Foubert GHR Alant's Lucille
           
Partbreds          
Ozzy 201610470 144 1e Partbredpremie Alena Erbanová Ozak 201110293 Jasmína 
White and Brown Tripper FT 143 2e Partbredpremie Miroslava Mertliková Ozak 201110293 Princess FT 1 
Karmen 201610443 142,5 2e Partbredpremie Pavla Shonová Ozak 201110293 Kookie Riot Czenkow
           
Jezdecká zkouška          
Vajén van Stoeterij Van Loo 92,5 Passed Katerina Šímová Bart  0610234 Noeka  0610899

   
   

Kontakt

Irish Cob the Czech Republic, z.s.
V Kapslovně 2767/2, 130 00 Praha 3
FAX č.ú.:242308200/0300
22852778